WE WILL ROCK YOU

Informace


Termín: 16.5.2020 ve 14:00
Cena: 1490 Kč/os

TIPSPORT ARENA PRAHA

Světová rocková muzikálová senzace s největšími hity skupiny QUEEN
Česká premiéra v dubnu 2020 v Praze


Sen fanoušků skupiny Queen se stává skutečností! Slavný muzikál WE WILL ROCK YOU míří na jaře do Prahy v české premiéře. Legendární hity jako Bohemian Rhapsody, I Want to Break Free, Radio Gaga, We Are the Champions, Somebody nebo Flash zazní poprvé v češtině a samozřejmě s živou kapelou.

Rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Nadšené reakce diváků pak pokračovaly doslova po celém světě. Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 miliónů diváků. Show vyniká rockovou energií, skvělým pěveckým podáním a svérázným humorem. V neposlední řadě vás neminou i emocemi nabité přídavky, které vás zaručeně postaví na nohy!

Muzikál není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye.

Tento prestižní muzikálový projekt zastřešuje jeden z nejúspěšnějších českých režisérů a producentů Petr Novotný, který má na svém kontě české premiéry takových světových hitů jako jsou Les Misérables – Bídníci, Jesus Christ Superstar nebo Fantom opery.


V hereckém obsazení figurují hvězdy českých muzikálů i mladí talentování zpěváci – Bohouš Josef, Jan Kopečný, Kamila Nývltová, Michaela Nosková, Markéta Procházková, Petr Kutheil, Peter Pecha, Veronika Vyoralová, Johnny Rose, Andrea Gabrišová, Tereza Martinková a další. Na jevišti vystoupí celkem 30 účinkujících, 8 sboristů a 7 muzikantů.

Termín: sobota 16.5.2020 ve 14.00 hod.

Cena: 1490,-Kč nebo 1290,-Kč ( podle sektoru ) vč. bus.dopravy

Odjezd: Vimperk 9.30 hod. ( další místa dle dohody )

Prosíme zájemce o rezervaci míst co nejdříve, nejpozději do 20.12.19

KCK cestovní kancelář s.r.o. tel. 388411366 –– www.ck-kck.cz

SKVĚLÝ DÁREK K VÁNOCÚM